چند خط موضوع ایمیل در نوروز برای افزایش نرخ باز شدن ایمیل های شما

برای ارسال ایمیل های نوروزی حتما باید پیش از آن خط عنوان مناسب این مناسبت را پیدا کنید و توجه داشته باشید که دقیقا نزدیک به این مناسبت، زمان مناسبی نیست که عناوین موضوعی ایمیل خود تست کنید. همانطور که پیش تر با هم بررسی کرده ایم خط موضوع ایمیل باید جذاب و در عین حال چشمگیر باشد تا کاربران را برای باز کردن ایمیل شما ترغیب کند. اما سوال اینجاست که چرا باید این کار را  انجام دهیم؟ نزدیک به ایام نوروز، رقابت برای جلب توجه در صندوق ورودی ایمیل بسیار افزایش می یابد و کسب و کاری موفق است که بتواند کاربران را به سمت خود جذب کند. مناسبت هایی مانند نوروز می تواند باعث افزایش چشم گیری در میزان فروش شود اما باید به جزییات این مناسبت ها توجه داشته باشیم تا بتوانیم فروش قابل توجهی را ارائه کنیم.توجه داشته باشید که تمامی این اتفاق ها فقط طی چند روز رخ می دهد و شما باید طی این چند روز هوشمندانه رفتار کنید. این وبلاگ تمام راه هایی را که برای بهتر کردن ایمیل های فروش تعطیلات خود نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد. خطوط موضوع شما فقط یک کاربرد مهم و اساسی دارند. شما به کمک این خط موضوع مشترکان خود را ترغیب می کنید تا میان چندین ایمیل نوروزی، ایمیل های شما را باز کنند! راز ارسال ایمیل برای نوروز چیست؟ این راز یک فرمول ساده دارد! ارتباط مستقیم با کاربران + اضطرار و کمبود زمان = باعث باز کردن ایمیل ها می شود ترکیب این دو اتفاق باعث موفقیت شما در ارسال های ایمیل می شود. گاهی اوقات ممکن است خطوط موضوع ایمیل شما مستقیم، فوری بیش از حد خسته کننده باشد. این در حالی است که برخی از کمپین ها خواستار موضوعات جذاب هستند که از کنجکاوی کاربران برای باز کردن ایمیل ها استفاده شود. در دوره فروش تعطیلات نوروزی به دلیل تغییر زیاد مالی در این مدت کوتاه، قوانین متفاوتی برای ارسال ایمیل ها وجود دارد و مصرف پول کاری است که مصرف کنندگان واقعاً می خواهند در این ایام انجام دهند. توجه داشته باشبد که رقبای شما از این اتفاق با خبر هستند و شما می بایست برای جلب توجه کاربران خلاقیت داشته باشید. برای ارسال ایمیل های مناسبتی دقیقاً آنچه را که برای مشترکان در نظر گرفته اید به مشترکان خود اطلاع دهید. برای مثال اینکه تخفیف شما چند درصد است؟ آیا حمل رایگان ارائه می دهید؟ کدام مارک های خاص در حال فروش ویژه هستند؟ پیشنهادهای مناسب شما به خودی خود می تواند باعث جلب توجه کاربران شود و میزان فروش شما را افزایش دهد. در این شرایط مصرف کنندگان قرار است صدها کسب و کار دیگر را بررسی کنند، به این معنی که پیشنهاد شما باید آنقدر خوب باشد که بتواند آن ها را متقاعد کند که کمپین ایمیلی شما را باز کنند.  

نرخ های باز کردن ایمیل های نوروزی خود را با این کلمات افزایش دهید

شما با انتقال مهم ترین اطلاعات درباره آنچه به مشتریان خود ارائه می دهید، می توانید به طور مستقیم با کاربران خود در ارتباط باشید. برای مثال می توانید از کلمات فریبنده مانند کلمات زیر استفاده کنید تا کاربران را به سمت ایمیل خود جذب کنید: _حراج _پیشنهاد ویژه _X٪ تخفیف _ارسال رایگان _اتمام موجودی ها با این حال به این نکته توجه داشته باشید که اگر تخفیف ارائه می دهید ، فقط اگر 50٪ یا بیشتر از آن باشد ارزش آن را دارد که در خط موضوع ایمیل شما قرار گیرد. سپس می توانید عبارتی را اضافه کنید که در کاربران احساس فوریت ایجاد می کند، مانند: _نوروزی _عیدانه _ جشنواره عیدی _فقط X ساعت مانده است _فقط برای X ساعت بعدی _X ساعت بیشتر تا پایان جشنواره نوروزی نمانده _به زودی _پایان جشنواره رسید خط موضوع ایمیل فروش های مناسبتی خود را با یک شکلک نوروزی علامت گذاری کنید. Emoji ها یک روش خوب و ظریف برای جذب کاربران در خط موضوع ایمیل شما هستند. هر چیزی که نشانه ای از نوروز باشد می تواند زمینه نوروزی ایمیل شما را به مشترکان نشان دهد.  

از این خط موضوع ایمیل برای ایمیل های نوروزی خود استفاده کنید

برای جمع بندی همه مواردی که بررسی کرده ایم، در اینجا 40 خط موضوع وجود دارد که به شما کمک می کنند تا بتوانید عنوان مناسبی را برای ایمیل های نوروزی خود داشته باشید. توجه: دقت کنید که هرگز ارسال یک ایمیل برای فروش شما کافی نیست!   در اینجا چند مرحله برای بررسی وجود دارد که می بایست به آن ها توجه کنید: بازه 7 روزه: پیشنهادات خود را اعلام کنید. بازه 48 ساعته: پیشنهادات خود را به مشترکان یادآوری کنید. بازه 24 ساعته: امکان ثبت سفارش را زودتر برای مشترکان قدیمی فراهم کنید و با ایمیل به آن ها اطلاع رسانی کنید. ارسال پیام مستقیم: ایمیلی با هدف فروش مستقیم برای کاربران خود ارسال کنید. یادآوری: به مشترکان خود یادآوری کنید که زمان جشنواره شما رو به اتمام است.  

چند نوع خط موضوع برای هر نوع کمپین فروش در تعطیلات

 
خط موضوع ایمیل های پیش از نوروز
_فقط 48 ساعت مانده به تخفیف محصولات مورد علاقه شما _این نوروز را از دست ندهید _آماده خرید محصولات مورد علاقه خود هستید؟ _تخفیف ویژه برای 50 خرید اول! (Preheader: خرید ساعت 8 صبح شروع می شوند)  
خط موضوع فروش های VIP
_علی عزیز می تونی یه راز نگه داری؟ دسترسی VIP به فروش نوروزی ما داری! _ سارا عزیز فقط برای شما: دسترسی زود هنگام به فروش نوروزی ما داری! _ Preheader : 24ساعت قبل از بقیه خرید کن!  
شروع ارسال ایمیل های نوروزی
_ارسال رایگان محصولات ما در جشنواره نوروزی _زمان فروش ویژه نوروزی ما رسید! -50، 70 و90 درصد تخفیف! تعجب نکنید! ما شوخی نمی کنیم _ فروش نوروزی ای که باید ببینید تا باور کنید؟ _تخفیف های باورنکردنی نوروزی! _قبل از اتمام این جشنواره خرید های نوروزی خود را انجام دهید!  
خط موضوع ایمیل های لحظه آخری
_ پیشنهاد های ما در حال اتمام است، خرید های خود را تکمیل کنید. _تخفیف های ویژه و لحظه آخری ما را از دست ندهید. _ شک نکن عمل کن! 5 ساعت مانده تا  اتمام جشنواره نوروزی ما! _ فقط تا 48 ساعت آینده تا 75٪ تخفیف بر روی تمامی محصولات ما! _هنوز برای استفاده از تخفیف های نوروزی دیر نیست، برای خرید کلیلک کن!  

خط موضوع ایمیل های نوروزی برای کسب و کارهای کوچک

_همه پرفروش ترین محصولات ما یا  50٪ تخفیف در این نوروز زیبا _برای نوروز ارزان خرید کن و پول هایت را پس انداز کن _شرکت کوچک ما تخفیف های بزرگ نوروزی دارد _ یک هدیه برای هر خرید شما! _این نوروز، سرگرمی و بازی های فروشگاه ما را از دست ندهید!  

خط موضوع ایمیل برای تبلیغ فروش محصولات

_هم اکنون آلارم های گوشی خود را برای فروش های نوروزی ما تنظیم کنید _فروش های غیرقابل باور ما فقط برای یک روز _بدون نگرانی برای نوروز خرید کنید _برای نوروز ارزان خرید کنید و تا 60 روز ضمانت بازگشت محصول داشته باشید _ارسال رایگان در جشنواره نوروزی ما _3… 2… 1  ! فروش نوروزی ما شروع شد! _این پیشنهادات بعد از نوروز ادامه ندارید! خریدهای خود را نهایی کنید _از خرید خود راضی هستید؟ از خریدهای خود برای دوستانتان نیز هدیه ارسال کنید _با ارسال هدیه ی نوروزی دوستانتان را خوشحال کنید _هدیه نوروزی خود را همین امروز بخیرید   همانطور که پیش تر گفتیم با خط موضوع ایمیل هوشمندانه می توانید در صندوق ورودی ایمیل کاربران خود برجسته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *