پاکت، بهترین جایگزین سرویس میل چیمپ

میل چیمپ یکی از بهترین و معروف‌ترین سرویس‌های ایمیل مارکتینگ در سراسر دنیاست که بسیاری از کاربران آن را جزو سه انتخاب اول خود می‌دانند. اما در مدت اخیر کاربران ایرانی با توجه به تحریم‌ها، برای استفاده از این سرویس یا میلرلایت دچار مشکل جدی شده‌اند و دنبال جایگزین مناسب می‌گردند. اگر شما هم جزئی از این کاربران هستید، امروز می‌خواهیم یک سرویس حرفه‌ای در کلاس جهانی را به شما معرفی کنیم که اتفاقا ایرانی هم هست.
ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی، اطلاع‌رسانی و ارتباطی در دنیاست. شرکت‌های بزرگ و کوچک زیادی در سراسر دنیا به عنوان ارائه‌کنندگان سرویس‌ بازاریابی ایمیلی شناخته می‌شوند که تلاش می‌کنند با راهکارهای منحصربه‌فرد خود مشتریان بیشتری جذب کنند.
به همین دلیل سرویس‌های زیادی در دنیا و ایران خدمات خود را در اختیار کاربران قرار می‌دهند که نقاط ضعف و قوت خودشان را دارند. از آنجایی که نمی‌توان ایمیل مارکتینگ را نادیده گرفت، امروز می‌خواهیم بیشتر در مورد سرویس پاکت، جامع‌ترین و بهترین سرویس ایمیل مارکتینگ ایرانی و مقایسه آن با میل چیمپ صحبت کنیم.

میل چیمپ چیست؟

میل چیمپ (MailChimp) یکی از بهترین و برترین سرویس‌های ایمیل مارکتینگ و ارسال انبوه ایمیل در نیاست که به کمک آن می‌توانید برای اطلاع‌رسانی، برقراری ارتباط با مخاطبان و مشتریان، اجرای کمپین‌های تبلیغاتی، عضویت کاربران در خبرنامه، تولید سرنخ (لید) و… استفاده کنید.
میل چیمپ ابتدا یک پروژه جانبی بوده که سال 2001 راه‌اندازی شده است و حالا به عنوان یک سرویس اصلی و سودآور در سطح جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

معرفی سرویس میل چیمپ (MAILCHIMP)

امکانات اصلی میل چیمپ با سرویس‌های دیگر مانند میلرلایت، سندر یا کانستنت کانکت تفاوتی دارد و قابلیت‌های خوبی برای اطلاع‌رسانی، اجرای کمپین‌های تبلیغاتی و بازاریابی ایمیلی، برقراری ارتباط دائمی با مخاطبان، تولید لید و… ارائه می‌کند. اما مواردی چون کاربری آسان، امکانات ویژه برای سفارشی‌سازی و شخصی‌سازی ایمیل‌ها، سیستم گزارش‌دهی، سیستم اتوماسیون، یکپارچه‌سازی با سرویس‌های دیگر نظیر وردپرس و ووکامرس و… باعث شده تا میل چیمپ مشتری و محبوبیت زیادی داشته باشد.

معرفی بهترین جایگزین برای میل چیمپ

شاید خیلی‌ها مدعی باشند که میل چیمپ به طور مستقیم کاربران ایرانی را تحریم نکرده است، اما بارها شاهد اعمال محدودیت‌های مختلف بودیم و بعد از شناسایی IP ایران دسترسی کاربران دچار مشکل شده یا حتی سیستم ارسال انبوه آنها نیز با اختلال روبه‌رو بوده‌اند. به همین دلیل حتی در صورتی که ایمیل‌ها ارسال شود باید بسیاری از آنها را در پوشه اسپم جستجو کرد.
به همین دلیل بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند عطایش را به لقایش ببخشند و روزه شک‌دار نگیرند؛ چراکه هر لحظه امکان بروز مشکلات جدی‌تری و اختلال در کمپین‌های ایمیل مارکتینگ مهم وجود دارد.
اما خیلی‌ها نسبت به انتخاب یک سرویس ایرانی که در سطح رقبای خارجی باشد، یا کیفیت خوبی ارائه دهد، تردید دارند و نمی‌توانند با خیال آسوده سراغ یک نمونه وطنی قدرتمند بروند. با اینکه تاکنون چندین و چند سرویس ایرانی نیز معرفی شده‌اند، اما همچنان کاربران ایرانی نمی‌توانند تصمیم قطعی بگیرند.
حالا سرویس پاکت، به عنوان بهترین و جامع‌ترین سرویس ایمیل مارکتینگ در ایران به شما کمک می‌کند تا نه‌تنها بتوانید تصمیم قطعی خود را بگیرید، بلکه بعد از مدتی استفاده از این ابزار، آن را به دیگران نیز توصیه کنید.
پاکت بهترین سرویس ایرانی است که با خیال راحت می‌توانید از آن به عنوان جایگزین نمونه‌های خارجی استفاده کنید. این سرویس نه‌تنها امکانات جذابی را به شما ارائه می‌کند، بلکه دغدغه‌های مختلفی چون پلن‌های متفاوت و مقرون‌به‌صرفه برای قیمت‌گذاری، نوسان و افزایش قیمت ارز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای، پاسخگویی مناسب و مشکلات ناشی از تحریم‌ها را مرتفع می‌کند.

مقایسه پاکت و میل چیمپ

 

همیشه بزرگترین سوال برای خریداران و کاربران ایرانی این بوده است که آیا همیشه باید از محصولات و سرویس‌های خارجی استفاده کنند، یا بالاخره می‌توان به نمونه‌های داخلی هم اطمینان کرد و رضایت کامل داشت. قرار نیست همیشه مرغ همسایه غاز باشد!
پاکت با تلاش تیمی از متخصصان حرفه‌ای راه‌اندازی شده است تا به عنوان یک سرویس ایمیل مارکتینگ ایرانی بتواند تمام خلأهای موجود را پر کرده و امکانات و قابلیت‌هایی را در سطح جهانی به شما ارائه کند.
در ادامه به مهمترین ویژگی‌های سرویس پاکت و میل چیمپ را بررسی می‌کنیم و با مقایسه این دو ابزار می‌بینیم که تا چه اندازه می‌توان به پاکت اطمینان کرد. در قسمت زیر مهمترین ویژگی‌های اصلی که در هر دو سرویس یکسان است مشاهده می‌کنید:

 • ایجاد و مدیریت انواع کمپین‌های ایمیل مارکتینگ
 • سیستم اتوماسیون حرفه‌ای و خودکارسازی فرایندها
 • امکان ارسال ایمیل به صورت انبوه و حرفه‌ای
 • سیستم قدرتمند هدف‌گیری و بخش‌بندی مشتریان
 • ارائه پلن‌های مختلف با توجه به نیاز کاربران
 • دارای ادیتور Drag & Drop، متنی و HTML حرفه‌ای
 • انواع قالب‌های آماده برای کمپین‌های تبلیغاتی یا خبرنامه
 • سیستم قدرتمند مدیریت مشترکین و اعضا
 • ارائه گزارش‌های دقیق و کاربردی
 • سیستم A/B Testing قدرتمند
 • امکان استفاده از ویژگی بخش‌بندی مشتریان (Segmentation)

البته طبیعی است که سرویس میل چیمپ به عنوان یک ابزار باسابقه و قدرتمند ویژگی‌هایی داشته باشد که در پاکت فعلا به چشم نمی‌خورد، اما بی‌تردید خیلی زود شاهد اضافه شدن امکانات جدید به پاکت خواهیم بود.

مزایای سرویس ایمیل مارکتینگ پاکت

همان‌طور که در بخش قبلی گفتیم، پاکت تمام ویژگی‌های برتر یک سرویس ایمیل مارکتینگ قدرتمند و حرفه‌ای در کلاس جهانی را داراست. اما علاوه بر آن پاکت برای کاربران ایرانی مزایا و ویژگی‌های جذاب و منحصربه‌فردی دارد که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:

خداحافظی با تحریم‌ها و مسدود شدن IPهای ایران

بدون شک با وضعیتی که جلو می‌رویم، احتمال اینکه سرویس‌های بیشتری دسترسی‌های کاربران ایرانی را محدود یا مسدود کنند وجود دارد. سرویس‌های ایمیل مارکتینگ و ارسال انبوه ایمیل خارجی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و به جای اینکه هر لحظه تن‌مان بلرزد که قرار است دسترسی ما به سرویس ایمیل مارکتینگ قطع شود، می‌توانیم با انتخاب پاکت خیال‌مان را از هر نظر راحت کنیم.

سیستم قیمت‌گذاری منحصربه‌فرد و پرداخت ریالی

دیگر نیازی نیست تابلوی صرافی‌ها را چک کنند و ببینید قیمت ارز چقدر شده است. در سرویس پاکت پرداخت‌ها براساس وجه رایج مملکت خودمان است و از طرف دیگر سرویس سیستم قیمت‌گذاری متفاوت با رقبا باعث می‌شود تا در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.
در سرویس پاکت استراتژی قیمت‌گذاری روی تعداد مخاطبان نیست و روی تعداد ایمیل‌ها و امکانات قیمت‌گذاری انجام شده است که می‌توانید به صورت ماهیانه پرداخت کنید.

حضور یک تیم پشتیبانی حرفه‌ای و متخصص

یکی از بزرگترین چالش‌های کاربران ایرانی هنگام استفاده از سرویس‌های ایمیل مارکتینگ خارجی مربوط به زمانی می‌شود که مشکلی پیش می‌آید و می‌خواهند از تیم پشتیبانی کمک بگیرند. اما این بار یک تیم پشتیبانی حرفه‌ای و متخصص در پاکت همراه شماست تا نه‌تنها سوالات و مشکلات شما را حل کند، بلکه طراحی تا اجرای کمپین‌های ایمیل مارکتینگ و حتی مراحل بعد از آن همراه شما باشد.

جمع بندی

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی به دلیل اثربخشی زیاد، نرخ کلیک خوب و هزینه‌های مقرون‌به‌صرفه همیشه مورد توجه بازاریابان و کسب‌وکارهای مختلف بوده است و از همین رو انتخاب یک سرویس قوی برای استفاده طولانی مدت اهمیت زیادی دارد.

سرویس‌های ایمیل مارکتینگ خارجی زیادی چون میل چیمپ وجود دارند که هر از چندگاهی به بهانه‌های مختلف دست کاربران ایرانی را در پوست گردو می‌گذارند. اما حالا می‌توانید با انتخاب پاکت، به عنوان بهترین و جامع‌ترین سرویس ایمیل مارکتینگ ایرانی، یک ابزار قدرتمند را جایگزین میل چیمپ یا دیگر سرویس‌های خارجی کنید و دیگر نسبت به چالش‌های قبلی نگرانی نداشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *