همکاری هانتانا و پاکت

در این مقاله افتخار اطلاع رسانی درباره همکار جدید مجموعه پاکت را داریم که شما می توانید در راستای بهبود ارتباطات خود با کاربران از آن استفاده کنید.

همان گونه که می دانید هدف پاکت آسان سازی ارتباط شما با کاربرانتان می باشد. در همین راستا هانتانا همکار جدید ما در این زمینه خواهد بود و شما به کمک این مجموعه می توانید تمامی ایمیل هایی را که برای بخش نظرسنجی خود جمع آوری کرده اید، سازمان دهی کنید و همچنین از طریق پنل پاکت خود با تعریف workflow های مختلف با کاربرانتان به صورت مستمر در ارتباط بوده، به نحوی که بتوانید امکان تحلیل و بررسی رفتار کاربران خود را داشته باشید.

برای انجام این کار، پاکت به شما این امکان را می دهد تا ایمیل هایی را که از طریق هانتانا بدست می آورید، در یک لیست بر روی پنل پاکت خود جمع آوری کنید. اکنون می توانید به کمک ارسال های automation  ، برای کاربرانتان ایمیل های شخصی سازی شده را ارسال کنید. شما می توانید پس از انجام تنظیمات مربوطه در زمینه اتصال پنل ها به یکدیگر، به پنل پاکت خود مراجعه کنید و workflow  های مناسب با کاربرانتان را طراحی کنید.

برای انجام این کار در صورت نیاز راهنمایی های لازم را از طریق پشتیبانان پاکت دریافت کنید.


برخی از ویژگی های هانتانا:

بازخورد (Feedback): با استفاده از ابزارک بازخورد می توانید تمامی بازخورد ها از صفحات وب سایتتان را دریافت وگزارش گیری کنید.

نظرسنجی یا رای گیری (poll): می توانید سوالاتی که به بهبود وب سایت شما  کمک می کند، از طرف کاربرانتان دریافت کرده و گزارش گیری کنید.

خبرنامه (subscribe): ابزارک خبرنامه به شما کمک می کند تا ایمیل های کاربران خود را جمع آوری کرده و با همکاری سرویس ارسال ایمیل پاکت از پنل هانتانا کاربران خود را از خبرهای جدید وب سایت مطلع کنید.

هیت مپ (heatmap): هیت مپ جدید ترین و جذاب ترین محصول هانتانا  بوده و به شما کمک می کند که تمامی حرکات ماوس کاربران خود را به صورت عکس و گزارش گیری اکسل دریافت و برای بهبود تجربه کاربری استفاده کنید.

تابلو (sitemap): تابلو یکی از جدید ترین محصولات هانتانا می باشد، که با جمع آوری بازدید های وب سایت به شما آمار ریزش در صفحات را می دهد و یا گزارش گیری ساعتی صفحات شما را نمایش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *